4 Ulus

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » 4 Ulus » Yaratım » Song Jae Gu

Song Jae Gu

Posts 1 to 2 of 2

1

İsim: Song Jae Gu
Element: Rüzgar
Boy: 189
Kilo: 72

Görünüm:

Spoiler

https://myanimelist.cdn-dena.com/images/characters/9/287882.jpgNoragamai / Rabou

Kendine has bir görüntüsü vardır, uzun beyaz saçları vardır. Parlak sarı gözleri bir şahinin gözlerine fazlasıyla benzerlik göstermektedir. Uzun boylu olduğunu söylemek mümkündür,  üzerinde dövüş esnasında sıkıntı çıkarmayacak oldukça rahat geleneksel kıyafetler giyer. Bu kıyafetler siyah, beyaz, yeşil ve kırmızı renklerden oluşmaktadır.

Tek gözünü bir maskeyle kapatır ancak bunun savunmaya bir getirisi yoktur sadece görünüşünü beğendiği için takar. Ayrıca maske görüşünü kısıtlamayacak bir maddeden yapılmıştır.

Kişilik:
Aslında bakarsanız dostlarım son zamanlarımda ciddi ciddi çift kişilikli olduğumu düşünmüyor değilim. Hayır, hayır gaipten sesler duymuyorum sadece bazen deliriyorum, gözlerim kararıyor mantıklı düşünemiyorum ve bir Hava gezginine yakışmayacak derecede öfkeleniyorum. Henüz bu öfkeme yenik düşmüş değilim ancak içimde ki kırmızı canavarı durdurmak her zaman bir önceki seferden zor oluyor.

Kendimi bu zamanlar dışında tanıtmam gerekirse, çevremdeki insanlar genellikle somurtkan olduğumu söylerler aslında bu sadece duruşumdan kaynaklanan bir yanlış anlaşılmadan ibaret. Genellikle ciddiyimdir ama gerektiği zaman gülümsemeyi de bilirim.

Dünyada asırlardır süren kısır savaş döngüsünü bitirmek istiyorum ancak bunun için önce aşmam gereken engeller var ve o engelleri aşana kadar hava gezginlerinin yok olmamasına ihtiyacım var ancak böyle giderlerse hava gezginlerinin sonu yakındır. Tapınaklarımızın diğer ülkelerinin yerlerine göre çok çok daha güvenli olduğu doğru ama onlar ulaşılamaz olduğunu düşünüp bu konuyu hiç dert etmiyorlar, Ateş Ulusu balonlarla kolayca tapınaklarımızı hedef alabilir veya Toprak Ulusu sağlam 2-3 toprak bükücü ile tapınaklarımıza ulaşabilir...

Üstelik hiçbir düzenli bir birliğimiz yok, neden yok? Elbette tüm geleneklerimizi bırakalım demiyorum ancak savaş esnasında güvenebileceğimiz elit bir birliğimiz olması hepimizin işine gelmez miydi? İşte benim amacım bu. Hava bükücülerden oluşan ve olağanüstü bir durumda kanatlarını açarak tüm tapınakları koruyacak bir melek!

Biliyorum, kolay değil. Reddedileceğim, dışlanacağım ve ezikleneceğim ancak asla pes etmeyeceğim! Vücudum çürürken hayatım yeni nesil hava bükücülere ders olarak verilecek!

Geçmiş:
Babam bir dojoya sahipti, işinde oldukça başarılıydı bana da küçük yaşta katana kullanımı hakkında dersler vermişti. İleride planladığım yolculuğumda bana yarım edeceğinden emindim bu derslerin. Her bir hareketini ezberledim, aklıma kazıdım ve uyguladım. Elbette yaptığımız her antrenman dövüşünden mağlubiyet ile ayrılmıştım.

12 yaşlarında hava bükücü olmak için tapınağa gitmek istediğimi babama söylediğimde önce kendisini birebirde yenmem gerektiğini söylemişti. Bunun yüzünden uzun bir süre antrenmanları bıraktım, imkansız bir şeydi benim için ardından hırslandım ve uzun süre antrenman yapıp her gün babamla savaştım her dövüşte babama bir adım daha fazla attırıyordum.

15. yaş günümde babama meydan okudum artık hazırdım en azından öyle olduğumu düşünüyordum. Kılıcımı çıkardım ve ileriye atıldım uzun süre aramızda çekişmeli bir mücadele oldu. Babamı böyle yenemezdim biliyordum geriye doğru sıçrarken haftalar öncesinden çalıştığım hareketi uyguladım bir katanayı bıçak gibi fırlatmak en azından şaşırtıcı bir etkisi vardı. Geriye sıçradım ve katanamı fırlattım babam şaşkınlığından dolayı biraz geç tepki vermişti yüzünde ufacık bir sıyrık olmuştu bu beni heyecanlandırmıştı ve koştum kayarak babamın yanından geçerken sağa savuşturduğu kılıcımı havada yakaladım. Ve sol elimle kılıcımı bacağına doğru savurdum babamda zıpladı bende hızlıca ayağa kalkarak elinde ki kılıca güçlü bir şekilde vurdum ve elinden düşürdü. Yere düştüğünde boğazında katanamın soğukluğunu hissetti. Ve evden ayrılabileceğimi söyledi.

Bu olanlardan sonra önce gücümü kendim dizginlemeyi başarmaya çalıştım başardığımda da Kuzey Hava Tapınağına giderek oradaki hava gezginlerinden ders almaya başladım.

Bu sırada aklımda ileride kurmayı planladığım örgüt vardı daima...

Statlar:

Fiziksel Statlar
Güç: 4
Hız: 5
Bünye: 4
Farkındalık: 4

Mental Statlar
Zeka: 5
Bilgelik: 5
Odak: 4
Hafıza: 4

Sosyal Statlar
Hitabet: 3
Karizma: 5
Ticaret: 3
İkna: 5

Ruhsal Statlar

Ki Rezervi: 7
Ki Kontrolü: 6
İrade: 4
Sükunet: 4

Dövüş Stili: God of Calamity
Mal Varlığı: 1 Altın Sikke

Last edited by Song Jae Gu (16-12-2016 00:22)

2

Yurtsuz bir hava gezgini daha, Onaylandı!

Spoiler

İsim: Song Jae Gu
Yaş24
Element: Hava
Konum Kuzey Hava Tapınağı
Dövüş Stili God Of Calamity
Teknikler -

Statlar:

Fiziksel
Güç 4
Hız 5
Bünye 4